Otázky

Nejčastější dotazy

Pro koho je přístroj vhodný?

Doslova pro každého, kdo vítá alternativní přístup péče o své zdraví. Neexistuje žádné věkové omezení ani kontraindikace. Zkušenosti mám dokonce i s domácími mazlíčky 🙂

Na jakém principu přístroj funguje?

Jedná se o bezpečnou a neinvazivní analýzu vašeho těla. Podrobnosti si přečtěte v sekci Co je KME-ERI.

Stanoví mi přístroj lékařskou diagnózu?

Ne, to přístroj neumí. Zdravotní problémy proto konzultujte nejdříve se svým lékařem, který vám stanoví diagnózu. Systém skvěle funguje jako podpora medicínské léčby, pomůže vám ulevit od dlouhodobých potíží, zmírňuje bolest a celkově harmonizuje tělo a mysl.

Vyléčí mě přístroj?

Přístroj KME-ERI nastartuje při procesu kompenzace samoléčbu vašeho organismu. Zjistí také vitamíny a minerály, které vám chybí, odhalí potraviny, kterých byste se měli vyvarovat, a doporučí naopak to, co vám prospěje.

Poznám změnu okamžitě?

Každý člověk je jiný a trápí ho odlišné zdravotní problémy. Změna se tedy u každého projeví jindy a v jiné intenzitě. Záleží také na závažnosti problému a délce jeho trvání.

Jak první sezení probíhá?

Potkáme se, promluvíme si o tom, s čím za mnou přicházíte, a pustíme se do skenování, analýzy a harmonizace vašeho těla pomocí sondy napojené na počítač. Scan trvá 35 sekund, analytická část je individuální (průměrně trvá 10 minut) a samotná kompenzace zabere 28 minut.

Kolik si mám na sezení vyhradit času?

Napoprvé si vyhraďte zhruba 1,5 hodiny, abychom měli dostatek prostoru vzájemně se poznat a probrat věci, které vás trápí. Součástí sezení je výše zmíněný scan, analýza a kompenzace. Následné sezení je pak už kratší, probíhá pouze kompenzace, na kterou si vyhraďte zhruba 35 minut.

Kolik sezení musím absolvovat?

Záleží na konkrétním problému, který chcete vyřešit. Jediná kompenzace dokáže na buněčné úrovni napravit až 15 % problému. Přístroj také sám stanoví optimální čas pro příští návštěvu. V akutních případech je možné kompenzovat každé 4 hodiny. 

Obecně je to ale jako se cvičením. Po prvním sezení můžete cítit zlepšení, pokud však chcete dosáhnout trvalejších výsledků, vyplatí se dlouhodobá návštěva. Záleží také, jak závažný je problém, se kterým za mnou přicházíte. Někomu tedy postačí 3 sezení po 14 dnech, jiní potřebují 10 sezení s týdenním odstupem. Přistupuji k vám vždy individuálně a řešení vytvářím na míru. Na prvním setkání vše probereme a další postup přizpůsobíme tomu, jak se budete po kompenzacích cítit.

Prodáváte i nějaké doplňky stravy?
Žádné produkty od konkrétní firmy neprodávám. Nemám ani e-shop. Spolupracuji však s řadou odborníků v oblasti výživy, sportu, bylinek či doplňků stravy. Budete-li mít zájem, ráda vás s konkrétní osobou propojím nebo vám doporučím ověřenou společnost či internetový obchod. Mým cílem je pomoci vám cítit se lépe.

Máte další otázku?