Zkušenosti

Jak pomohl přístroj KME-ERI ostatním klientům

Martin, 31 let

K přístroji KME-ERI jsem byl zpočátku skeptický, protože mi to všechno přišlo moc jednoduché na to, aby to fungovalo. Ale opak byl pravdou. Mé dlouhodobé problémy s rameny, které mi v noci nedovolovaly kvalitně spát, se díky tomuto přístroji po 4 sezeních uklidnily. Dále jsem ještě vyzkoušel podpůrné programy na zvládání stresu a fyzické zátěže v zaměstnání a „nakoplo” mě to víc, než jsem čekal.

Jaroslava, 57 let: 

KME-ERI mi pomohlo při zánětu průdušek. Absolvovala jsem během 2 dnů 5 kompenzací, které urychlily průběh nemoci, a do 3 dnů jsem byla zdravá. Přístroj mi také pomohl od bolesti zubu, která mě zlobila již delší dobu. Přístroj odhalil, že šlo o nerv.

Anna, 34 let: 

Při cvičení jsem si přetížila kotník, něco v něm přeskočilo, otekl a špatně se mi došlapovalo. Během 2 kompenzací, které následovaly 2 dny po sobě, byla bolest i otok pryč.

Vojtěch, 27 let: 

Služeb přístroje KME-ERI a osobního přístupu slečny Denisy využívám pravidelně v obdobích zvýšené psychické zátěže v zaměstnání nebo pro regeneraci po větších sportovních výkonech. Pozitivní výsledky vnímám ještě tentýž den.

Pavla, 31 let:

O zdraví se zajímám více než 15 let a vždy se snažím být otevřená novým věcem, potkávat lidi, kteří obdobně smýšlí. Mým klientům vysvětluji, že vše je o komplexnosti a díky kombinaci více věcí pro zlepšení zdraví mohou dosáhnout skvělých výsledků. Pracuji s přírodními doplňky stavy, díky kterým jsem fit a nemusím zdravotně nic zásadního řešit. Jenže po velkém dlouhodobém stresu, kdy jsem řešila osobní situaci a byla pod velkým pracovním vypětím, jsem najednou nemohla najít svoji vnitřní energii, elán a to, co roky školím a bylo mi přirozené, bylo najednou pryč. Až jsem konečně vyzkoušela KME-ERI a ten pocit byl jedinečný. Vrátila se mi chuť do života, kreativita, energie. Těšila jsem se na každé další sezení. Mám kolem sebe už více lidí (i zvířat), kterým KME-ERI pomohlo, věřím mu a ráda doporučuji dál. Jde také o Denisin přístup. Znám ji už mnoho let a sleduji, jak na sobě pracuje, je otevřená věcem a smyšlí stejně jako já. Je to empatický člověk, v jehož společnosti se budete cítit fajn, přirozeně a rádi se jí svěříte, protože ona vás pochopí a pomůže.

Trápí vás také zdravotní problémy, ale nevíte, co to je?

Chcete si i vy zlepšit zdraví? 

Ráda Vám pomohu